Młodszy Specjalista w Biurze Wsparcia Sprzedaży Klienta Biznesowego w Warszawie
Data dodania: 2015.08.28

Nr referencyjnyF-773
StanowiskoMłodszy Specjalista w Biurze Wsparcia Sprzedaży Klienta Biznesowego w Warszawie
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
 dobra znajomość języka angielskiego
 znajomość aplikacji biurowych (Word, Excel)
 wykształcenie wyższe (lub student ostatnich lat studiów)
 mile widziane doświadczenie (praktyki, staże) w obszarach finanse/bankowość/ekonomia

Cechy osobowości i umiejętności:
 bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
 bardzo dobra organizacja pracy
 skrupulatność, dokładność i sumienność
 umiejętności nadawania priorytetów informacjom i danym
 nastawienie na rozwój i uczenie się (m.in. nowych aplikacji komputerowych)
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
 kontrola kompletności i jakości dokumentacji kredytowej
 ścisła współpraca z osobami uczestniczącymi w procesie kredytowym (Analitycy Kredytowi oraz Doradcy Klienta Biznesowego)
 bieżący monitoring spływu dokumentacji do przeglądów wewnętrznych
 raportowanie i wspieranie Biura w realizacji celów przy wykorzystaniu systemów bankowych

Oferowane warunkiWybranym Kandydatom oferujemy:
 współpracę w oparciu o umowę zlecenia / umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)
 możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia zawodowego
 pracę w małym, przyjaznym zespole w ramach globalnej instytucji
 rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności