Młodszy specjalista ds. marketingu- praktyki
Data dodania: 2017.06.02

Nr referencyjnyF-958
StanowiskoMłodszy specjalista ds. marketingu- praktyki
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaNasza firma jest w trakcie wdrażania nowej strategii w obszarze marketingu i komunikacji. Przed nami seria operacyjnych zadań mających na celu wdrożenie jej w życie.
I do wsparcia naszych działań w tych obszarach szukamy właśnie Ciebie. Jedyne co od Ciebie oczekujemy to:

• chęci zdobycia minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
• znajomości lub chęć poznania rynku reklamy internetowej,
• wyksztalcenia wyższego kierunkowego (mile widziani studenci ostatnich lat) lub innego (ale z dobrze umotywowaną chęć do pracy),
• inicjatywy, kreatywności, niestandardowych i twórczych pomysłów,
• samodzielności i zdolności organizacyjnych,
• łatwości w samodzielnym redagowaniu tekstów,
• dobrej znajomość języka angielskiego,
• biegłej w teorii oraz praktyce znajomość aplikacji MS Office – z dużym naciskiem na PowerPoint oraz Word,
• mile widziana będzie znajomość podstawowych programów graficznych.
Zakres obowiązkówW ciągu 3 kolejnych miesięcy będziemy pracować nad:
• wdrożeniem zmian w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej wynikających z nowej strategii,
• inwentaryzacją obecnie wykorzystywanych materiałów promocyjnych oraz projektowaniem i realizacją nowych,
• zmianami na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych,
• opracowywaniem nowych materiałów prasowych i informacyjnych,
• wdrożenie nowych szablonów prezentacji firmowych, prezentacji produktowych, ofert i materiałów handlowych,
• szkoleniami dla pracowników z zasad nowej komunikacji marketingowej.
Oferowane warunkiCo oferujemy:
• Pracę przy prawdziwych projektach marketingowych a nie przy ekspresie do kawy i kserokopiarce
• Przyjazne środowisko pracy i tyle kawy ile potrafisz wypić
• Wiele wyzwań
• Różne możliwości na podnoszenie swoich kwalifikacji

Prosimy o składanie:
• CV w formie prezentacji PowerPoint
• List motywacyjny w formie postu charakterystycznego dla sieci społecznościowych.
• Dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bonair S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Bonair S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.”