Opiekun Klienta
Data dodania: 2014.09.26

Nr referencyjnyF-669
StanowiskoOpiekun Klienta
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• wykształcenie minimum średnie maturalne,
• minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży w instytucji finansowej lub 1,5 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaż produktów lub usług,
• umiejętności sprzedażowe,
• umiejętności przekazywania informacji w sposób dostosowany do odbiorcy,
• umiejętność aktywnego słuchania,
• umiejętność pracy w zespole,
• silna motywacja do działania,
• biegła obsługa komputera,
• praktyczna znajomość MS Office,
• mile widziany ukończony kurs kasjera walutowo – złotowego,
• aktualne zaświadczenie o niekaralności z KRK.
Zakres obowiązków• realizacja zadań sprzedażowych,
• aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
• inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku banku,
• przestrzeganie procedur i standardów,
• obsługa kasowo – dysponencka.
Oferowane warunki• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + atrakcyjny system prowizyjny),
• prywatna opieka medyczna,
• pakiet sportowo – rekreacyjny,
• szerokie możliwości rozwoju,
• uczestnictwo w szkoleniach.