Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

PŁATNY STAŻ W DZIALE SZKOLEŃ
Data dodania: 2012.08.16

Nr referencyjnyF-415
Data zamieszczenia oferty2012.08.16
Data ważności oferty 2012.08.29
StanowiskoPŁATNY STAŻ W DZIALE SZKOLEŃ
BranżaMarketing/Reklama/PR
Miejsce pracyWarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaObecnie przeprowadzamy rekrutację na 3-miesięczny, płatny staż przygotowujący do pracy na stanowisku Asystent sprzedaży i obsługi szkoleń
miejsce pracy: Warszawa
Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwarty, ambitny i pozytywnie nastawiony do życia, chcesz stworzyć coś od podstaw, a wytrwałość to Twoja mocna strona - TO JEST TO PRACA DLA CIEBIE!

Oczekujemy od Ciebie umiejętności dążenia do celu, wykształcenia minimum średniego, łatwości nawiązywania kontaktów i chęci rozwoju osobistego.
Zakres obowiązkówDo głównych zadań Stażysty należy aktywna sprzedaż, pozyskiwanie uczestników i promocja szkoleń, przygotowywanie kampanii reklamowych. Całość organizowana jest w sposób zadaniowy.
Oferowane warunkiOczekujemy od Ciebie umiejętności dążenia do celu, wykształcenia minimum średniego, łatwości nawiązywania kontaktów i chęci rozwoju osobistego.

Oferujemy możliwość uzyskania atrakcyjnej premii już w pierwszym miesiącu pracy, dużą samodzielność w działaniu, szkolenia wdrażające i międzynarodowe certyfikaty.

Zostaw swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu już dziś!
Adres e-mail: rekrutacja31@software.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).
Zaloguj się aby aplikować

drukuj
wróć
wszystkie