PRAKTYKA W DZIALE PLANOWANIA I ANALIZY SPRZEDAŻY
Data dodania: 2013.11.28

Nr referencyjnyF-540
StanowiskoPRAKTYKA W DZIALE PLANOWANIA I ANALIZY SPRZEDAŻY
BranżaSprzedaż
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaWymagania:
 Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
 Posiadanie statusu studenta III- V roku – preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, metody ilościowe w ekonomii, finanse i rachunkowość
 Dyspozycyjność min. 25h/tydzień,
 Entuzjazm oraz dynamizm w podejmowanych działaniach,
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
 Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacji,
 Umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
 Pomoc przy analizowaniu poziomu sprzedaży,
 Udział w planowaniu harmonogramu ofert pojawiających się na stronie Groupon,
 Ocena poprawności konstrukcji i atrakcyjności ofert na stronie Groupon,
 Uczestnictwo w nadzorowaniu i koordynacji pracy zespołu sprzedażowego,
 Strategiczne planowanie kierunków rozwoju jednej z dywizji sprzedażowych Groupon,
 Przygotowywanie rekomendacji i propozycji rozwoju biznesu dla kadry zarządzającej.
Oferowane warunkiOferujemy:
 Praktyka w młodym, energicznym zespole w najprężniej rozwijającej się firmie e-commerce,
 Zapoznanie się ze sprzedażą od środka oraz możliwość poznania firmy od strony wsparcia sprzedaży,
 Rekomendacje po zakończeniu praktyk,
 Elastyczny czas pracy.

Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szukamy młodych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi i dlatego wraz z CV prześlij nam swój opis pasji na adres:
praktyki.pl@groupon.com