PRAKTYKI w dziale rekrutacji z językiem niemieckim
Data dodania: 2015.10.22

Nr referencyjnyF-791
StanowiskoPRAKTYKI w dziale rekrutacji z językiem niemieckim
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymaganiabardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
zaangażowanie, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych,
bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy,
zainteresowanie branżą HR,
zdolności interpersonalne,
dyspozycyjność – do uzgodnienia,
znajomość innego języka obcego – mile widziana,
Zakres obowiązków
Oferowane warunki
OFERUJEMY:

porządną dawkę kawy lub herbaty! ;)
elastyczne godziny pracy,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego branży HR,
zapoznanie się z charakterem pracy w branży agencji pośrednictwa pracy,
przyjazną atmosferę pracy,
nawiązanie dalszej współpracy na samodzielnym stanowisku.