Płatny staż w Dziale HR
Data dodania: 2013.12.03

Nr referencyjnyF-545
StanowiskoPłatny staż w Dziale HR
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
Wymagania bardzo dobra znajomości pakietu Microsoft Office (głównie Excel i Power Point)
 dobre umiejętności analityczne
 inicjatywa w działaniu, gotowość do zdobywania nowych doświadczeń
 komunikatywność
 zainteresowanie obszarem HR i podstawowa wiedza z obszaru rekrutacji
 dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków udział w przygotowywaniu kursów i szkoleń e-learningowych:
o wsparcie w przygotowaniu prezentacji i materiałów szkoleniowych,
o eksport materiałów szkoleniowych na platformę e-learningową,
o obsługa techniczna platformy e-learningowej i wsparcie użytkowników,
o przygotowywanie list uczestników i zestawień wyników kursów,
o przygotowywanie materiałów audiowizualnych
 prowadzenie rekrutacji stażystów do różnych działów firmy
 wsparcie działu w realizacji bieżących zadań (np. raporty i analizy z obszaru HR)
 udział w projektach z obszaru HR
Oferowane warunki płatny staż na okres 6 miesięcy
 możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Dziale Personalnym w dużej organizacji
 udział w realizacji projektów z zakresu e-learningu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o wypełnienie kwestionariusza pod poniższym linkiem: