Płatny staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Data dodania: 2014.11.13

Nr referencyjnyF-690
StanowiskoPłatny staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży
BranżaSprzedaż
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaCzego oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
- zapału i chęci do pracy,
- otwartości i komunikatywności,
- operatywności,
- dokładności w realizacji zadań,
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin.
Zakres obowiązków- przygotowywanie kart produktów,
- rozliczanie promocji,
- przygotowywanie kontraktów promocyjnych,
- wspomaganie działu w bieżącej pracy (przygotowywanie zestawień, raportów sprzedażowych, generowanie danych sprzedażowych dla potrzeb planowania promocji),
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
- rozliczanie wydatków Działu,
- bieżąca współpraca z Działem Trade Marketingu i Analiz Rynkowych.
Oferowane warunkiOferujemy:

- Staż (z wynagrodzeniem) na okres 6 miesięcy,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej organizacji,
- Możliwość zdobywania i rozwoju umiejętności w zgranym doświadczonym Zespole,
- Czynny udział w realizacji istotnych projektów (ekspres i kserokopiarkę obsługujemy sami).