Płatny staż w dziale administracji
Data dodania: 2012.05.04

Nr referencyjnyF-380
StanowiskoPłatny staż w dziale administracji
Branża
Miejsce pracyWarszawa
Województwo
Typ ofertyStaż
Wymaganiastudenci dowolnego kierunku
dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych , umiejętność biegłego poruszania się w internecie i wyszukiwania informacji
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
doskonała organizacja pracy
solidność, sumienność i odpowiedzialność
umiejętność szybkiego uczenia się
Zakres obowiązkówczynny udział w administrowaniu biurem firmy
obsługa sekretariatu, archiwizowanie dokumentów
czuwanie nad właściwym obiegiem dokumentów i informacji
zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
bieżące zadania zlecone
Oferowane warunkiWynagrodzenie: 1500 zł brutto
Liczba wakatów: 3
praca w młodym, dynamicznym zespole
elastyczne godziny pracy
zdobycie doświadczenia w pionierskiej na skalę światową firmie

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 18 maja 2012 r. Przesłane CV proszę nazwać wg wzoru Imię_Nazwisko . W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: MNB/019/MSS/P.
płatny staż (umowa zlecenie) w okresie 2 – 4 miesięcy