Pomocnik Specjalisty w Departamencie Kadr i Płac
Data dodania: 2008.02.10

Nr referencyjnyF-77
StanowiskoPomocnik Specjalisty w Departamencie Kadr i Płac
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania- Posiadanie statusu studenta/studentki;
- Dobra organizacja pracy;
- Skrupulatność,
- Dokładność;
- Komunikatywność.
Zakres obowiązkówPrace pomocnicze w Departamencie Kadr i Płac tj:
- porządkowanie akt osobowych;
- archiwizacja dokumentów.
Oferowane warunki- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
- Możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy od 100-160 godz/mies;
- Praca w dużej korporacji z możliwością zdobycia doświadczenia w obszarze HR;
- Praca w młodym zespole

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email:
marzena.chojnacka@skanska.pl