Praca dla studentów
Data dodania: 2016.10.14

Nr referencyjnyF-906
StanowiskoPraca dla studentów
Branża
Miejsce pracy
Województwo
Typ oferty
WymaganiaOd Kandydatów oczekujemy:
- Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.
- Swobodnego poruszania się w świecie aplikacji mobilnych.
- Zdolności planowania i organizacji pracy.
- Statusu studenta.
- Dużym plusem będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

- Rozwój zawodowy, umożliwiający studiowanie.
- Wynagrodzenie proporcjonalne do poświęconego czasu.
- Szkolenia, kilka razy w roku.
- Pracę z innowacyjną aplikacją mobilną, liderem rynku w swoim segmencie.
- Propozycję pracy na etacie po zakończonych studiach.

Ta praca jest dla Ciebie? Wyślij email na adres rekrutacja@szarekomorki.com z odpowiedzią na pytanie dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić?
Do maila dołącz aktualne zdjęcie.
Zakres obowiązków
Oferowane warunki