Pracownik ds. wsparcia Działu Finansów
Data dodania: 2016.09.27

Nr referencyjnyF-903
StanowiskoPracownik ds. wsparcia Działu Finansów
BranżaHotelarstwo i Turystyka
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaPROFIL OSOBY POSZUKIWANEJ
Poszukujemy osoby, która okresowo wesprze nasz Dział Finansowy w przypadku zdarzeń losowych lub innych w związku z sezonowym natężeniem zadań. Z związku z powyższym nie oferujemy stałych godzin pracy, ale poszukujemy osób chętnych i gotowych do elastycznej współpracy.

WYMAGANIA
dokładność, sumienność i skrupulatność
podstawowa znajomość systemów księgowych (szczególnie Symfonia)

Zakres obowiązkówZAKRES OBOWIĄZKÓW
dokonywanie rozliczeń finansowo-księgowych (rozliczenia kart kredytowych)
autoryzacja faktur, uzgadnianie oraz wyjaśnianie niezgodności w dokumentacji księgowej
weryfikacja poprawności dokumentów
Oferowane warunkiumowę zlecenie, wynagrodzenie według stawki godzinowej – szczegóły do ustalenia
miłą atmosferę w Zespole oraz możliwości poszerzania wiedzy i umiejętności
pracę w międzynarodowym środowisku
elastyczne godziny pracy w dni robocze