Pracownikk Biurowy/Asystent
Data dodania: 2016.10.13

Nr referencyjnyF-905
StanowiskoPracownikk Biurowy/Asystent
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaW związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością firmy w Polsce poszukujemy osoby (wymagany status studenta), która wesprze rekruterów w procesach rekrutacyjnych.
Praca w biurze w centrum Warszawy lub z domu.

Wymagany status studenta
Dobra znajomość języka angielskiego
Obycie w pracy z narzędziami internetowymi
Dyspozycyjność
Umiejętność organizacji pracy własnej
Inicjatywa i samodzielność
Kultura osobista
Mile widziane doświadczenie w postaci stażu w działach HR, agencjach rekrutacyjnych,
z narzędziami rekrutacyjnymi.
Zakres obowiązkówWprowadzanie CV do bazy danych
Wyszukiwanie CV wg profilu
Aktualizacja bazy danych kandydatów
Organizacja procesów rekrutacyjnych (m. in. umawianie spotkań)
Oferowane warunkiPłatny staż/ zatrudnienie na minimum 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
Międzynarodowe środowisko i przyjazną atmosferę pracy
Pracę w dynamicznym zespole
Elastyczność odnośnie czasu pracy, możliwość pracy zdalnej
Możliwość poznania funkcjonowania agencji rekrutacyjnej
Możliwość zdobycia doświadczenia i zapoznania się z narzędziami rekrutacyjnymi