Praktyka w Online Marketing
Data dodania: 2012.01.18

Nr referencyjnyF-357
StanowiskoPraktyka w Online Marketing
BranżaHotelarstwo i Turystyka
Miejsce pracyHamburg
Województwo
Typ ofertyPraktyka
Wymagania- studenci kierunków ekonomicznych, humanistycznych, studenci turystyki, marketingu
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie
- dobra znajomość języka niemieckiego
komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
- motywacja, elastyczność
Zakres obowiązkówW ramach praktyki, oferujemy Ci możliwość możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu Online Marketing, współpracę przy wielu interesujących i różnorodnych projektach, możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji z zakresu SEO i SEM oraz pracę w międzynarodowym i młodym zespole, w sercu Hamburga.

W Online Marketing wspierasz zespół w promowaniu portali internetowych, optymalizujesz portal, tworzysz audyty SEO/SEM, tworzysz treści na potrzeby naszego serwisu internetowego. Przyjazna atmosfera pracy charakteryzuje przedsiębiorstwo SOLEGRO.
Dokładny opis stanowiska znajduje się na naszej stronie internetowej:

Oferowane warunki- wynagrodzenie 500-700 euro brutto miesięcznie (ustalane indywidualnie)
- praca w przyjaznej atmosferze
- możliwość samodzielnej, niezależnej pracy w międzynarodowym środowisku
- dogodne godziny pracy
- pełen etat