Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Praktykant- zdalna praca w stowarzyszeniu
Data dodania: 2016.05.25

Nr referencyjnyF-864
Data zamieszczenia oferty2016.05.25
Data ważności oferty 2016.12.31
StanowiskoPraktykant- zdalna praca w stowarzyszeniu
BranżaMedia
Miejsce pracyWarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymagania-dyspozycyjność: min. 2 dni tygodniowo (staż trwa co najmniej 3 miesiące i obejmuje około 10h tygodniowo)
-rzetelność i terminowość w realizowaniu powierzonych zadań
-samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
-znajomości MS Office
Zakres obowiązkówW ramach stażu w portalu demagog.org.pl każdego dnia możesz analizować wypowiedzi polityków. Praca polega na wyszukiwaniu wiarygodnych źródeł informacji i na ich podstawie pisaniu analiz, które później publikowane są na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
Oferowane warunkiStowarzyszenie Demagog jest organizacją zrzeszającą młodych ludzi, którzy dążą do poprawy jakości debaty publicznej. Każdego dnia sprawdzamy słowa oraz obietnice wyborcze polityków. Sprawujemy kontrolę nad aktywnością publiczną polityków i ich prawdomównością za pomocą narzędzia, jakim jest fact-check. Jesteśmy organizacją non- profit, w naszej pracy kierujemy się zasadami jawności, apolityczności, obiektywizmu i profesjonalizmu. Działalność Demagoga jest oparta na wolontariacie. W zamian oferujemy szkolenia, możliwości wyjazdu na warsztaty, konferencje oraz zdobycie nowego doświadczenia. Udział w ciekawych i rozbudowanych pracach merytorycznych, możliwość realnego rozwoju przy wykonywaniu powierzonych zadań, zaświadczenie o odbyciu stażu, w tym możliwość zaliczenia praktyk studenckich.
Staż ma charakter bezpłatny. Prace odbywają się głównie zdalnie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.demagog@gmail.com.
W ciągu 24h prześlemy Ci krótkie zadanie rekrutacyjne. Po zweryfikowaniu odpowiedzi, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów praktyk.
Zaloguj się aby aplikować

drukuj
wróć
wszystkie