Praktykant/-ka w Dziale HR
Data dodania: 2013.05.15

Nr referencyjnyF-471
StanowiskoPraktykant/-ka w Dziale HR
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaKogo szukamy:
Niniejsza oferta praktyki skierowana jest do studentów IV lub V roku kierunków takich jak: zarządzanie, socjologia, psychologia, administracja, prawo.

Od kandydatów oczekujemy:
- zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze HR;
- łatwości w poszukiwaniu informacji w dostępnych źródłach;
- umiejętności pracy w zespole;
- dobrej znajomości pakietu MS Office;
- wysokiej dyspozycyjności;
- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Dodatkowo mile widziane będą:
- znajomość podstaw prawa pracy;
- pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze HR;
- znajomość systemu SAP.
Zakres obowiązkówGłównymi zadaniami Praktykanta/-ki będzie wspieranie Działu w zakresie:
- prowadzenia akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- administrowania danymi kadrowymi w systemie kadrowo-płacowym,
- procesów rekrutacyjnych,
- współpracy z Kierownikami działów w zakresie bieżących spraw pracowniczych.
Oferowane warunkiCo oferujemy:
Program praktyk umożliwia bezpośredni udział w projektach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Uczestnik praktyk będzie miał szansę, pod okiem doświadczonych Pracowników, zapoznać się z wyzwaniami, jakie wiążą się z pracą w Dziale HR w globalnej firmie. Praktyki są płatne.