Praktykant/Stażysta w Dziale Sprzedaży Aplikacji
Data dodania: 2010.05.28

Nr referencyjnyF-224
StanowiskoPraktykant/Stażysta w Dziale Sprzedaży Aplikacji
BranżaSprzedaż
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymagania• kierunek ekonomiczny / humanistyczny
• język angielski na poziomie komunikatywnym
• obsługa komputera: Power Point, Word, Excel
• mile widziana znajomość Internetu, gier internetowych, social mediów
• cechy: osoba kontaktowa, otwarta na nowe wyzwania, komunikatywna, dynamiczna, łatwo nawiązująca kontakty, chętna do pomocy
Zakres obowiązków• pomoc w przygotowywaniu ofert
• kontakty telefoniczne z klientami
• kontakty telefoniczne z domami mediowymi i agencjami reklamowymi
• tryb zadaniowy

Oferowane warunki• praktyki/staż bezpłatny
oferujemy:
• ciekawe niestandardowe zadania
• szkolenie w zakresie social media/ advergamingu/ niestandardowych działań on-line
• zapoznanie się ze specyfiką pracy w dużej firmie ukierunkowanej na rozwój