Praktykant/Stażysta w poszkole.pl
Data dodania: 2010.06.08

Nr referencyjnyF-225
StanowiskoPraktykant/Stażysta w poszkole.pl
BranżaIT
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaOd idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:
• ukończonych/kończonych studiów informatycznych;
• znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne czytanie dokumentacji i poszukiwanie informacji o nowych technologiach;
• znajomości PHP, JS, CSS i XHTML;
Zakres obowiązkówDo zadań Praktykanta/Stażysty należeć będzie:
• rozwijanie i testowanie aplikacji internetowych;
• integrowanie kodu XHTML/CSS z PHP;
Oferowane warunkiW ramach współpracy oferujemy:
• praktyki/staż bezpłatny;
• możliwość wdrożenia własnych pomysłów;
• pracę w zespole doświadczonych programistów;
• możliwość dalszej współpracy;

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij do nas Twoje CV i list motywacyjny zawierający oczekiwania wobec praktyk/stażu na adres: praktyki@redefine.pl. W temacie maila proszę wpisać: praktyki w Redefine – Poszkole.pl