Praktykant/ka
Data dodania: 2014.11.20

Nr referencyjnyF-695
StanowiskoPraktykant/ka
BranżaPrace Biurowe
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymagania
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Statusu studenta III, IV lub V roku / młodego absolwenta
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i /lub francuskiego
• Wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji
• Zaangażowania i chęci uczenia się
• Dobrej organizacji pracy i dokładności
• Znajomości obsługi urządzeń biurowych
• Dobrej znajomości obsługi komputera
Zakres obowiązkówOSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
• Bieżące wsparcie pracy Ambasadora
• Pomoc przy organizacji eventów i zjazdów
• Analizę prasy
• Drobne tłumaczenia
• Obsługę strony www i portali społecznościowych
• Wykonywanie bieżących prac administracyjnych
Oferowane warunkiOFERUJEMY:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w Warszawie
• Poznanie interesujących osób z kręgów dyplomacji
• Znakomite doświadczenie zawodowe
• Umowę wolontariatu na okres 3 miesięcy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hl@dories-aria.com. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.