Praktykant/ka w dziale Content Management
Data dodania: 2013.11.28

Nr referencyjnyF-539
StanowiskoPraktykant/ka w dziale Content Management
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaJeżeli:
 masz status studenta,
 płynnie obsługujesz komputer,
 znasz język angielski przynajmniej w stopniu dobrym,
 posiadasz zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania swoich wypowiedzi,
 charakteryzuje Cię sumienność, dokładność oraz zapał do pracy,
 umiesz pracować w zespole i odnajdujesz się w dynamicznym środowisku,
 praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie problemem.
To czekamy właśnie na Ciebie!
Zakres obowiązkówCo będzie należało do Twoich obowiązków:
 pomoc w przygotowywaniu ofert do emisji na stronie,
 modyfikacja gotowych ofert.
Oferowane warunkiOferujemy Ci:
 Bezpłatną praktykę w bardzo dynamicznym środowisku branży internetowej,
 Zdobycie doświadczenia zawodowego, możliwość zaangażowania w projekty i konkursy międzywydziałowe
 Udział w panelach szkoleniowych i korzystanie z Grouponowej Akademii Marketingu i E-commerce.
 Elastyczne godziny pracy, samodzielne i odpowiedzialne zadania,
 Dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym sympatycznym zespole

Szukamy osób z pasją nie tylko do pracy!
Prześlij nam swoje CV oraz przedstaw w dowolnej formie swoją pasję (pliki przesyłaj w formacie .doc lub .pdf).

praktyki.pl@groupon.com