Praktykant w Departamencie Zarządzania Sprzedażą
Data dodania: 2018.01.08

Nr referencyjnyF-1004
StanowiskoPraktykant w Departamencie Zarządzania Sprzedażą
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaOd Kandydatów oczekujemy:
• statusu studenta/studentki lub absolwenta kierunków: ekonomia, zarządzanie, finanse i bankowość lub pokrewne,
• zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),
• dyspozycyjności (min. 20 godz. tygodniowo w godz. 08.30-16.30),
• dokładności,
• doskonałej organizacji pracy własnej.

Poszukujemy osób komunikatywnych, szybko uczących się i zorientowanych na realizację postawionego celu.
Zakres obowiązkówPraktykant będzie odpowiedzialny za:
• zbieranie danych dotyczących oferty produktowej banków detalicznych,
• analizę charakterystyk produktowych banków,
• przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i porównań w arkuszach kalkulacyjnych,
• wsparcie Pracowników Departamentu w realizacji bieżących zadań.
Oferowane warunkiOferujemy:
• opieka merytoryczna pracownika Departamentu Zarządzania Sprzedażą,,
• ciekawe praktyki w miłym i zgranym zespole, dające możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,
• praktyki są bezpłatne,
• forma zatrudnienia – na podstawie porozumienia z uczelnią lub pracodawcą.