Praktykant w Dziale HR
Data dodania: 2013.10.28

Nr referencyjnyF-525
StanowiskoPraktykant w Dziale HR
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaNasze oczekiwania:
• Silna wewnętrzna motywacja ukierunkowana na zdobycie nowego doświadczania oraz potwierdzenia swoich umiejętności,
• Przywiązywanie dużej wagi do skrupulatnego i dokładnego wykonywania powierzanych obowiązków,
• Zdolności analityczne oraz predyspozycje do wytrwałego wykonywania zadań,
• Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
• Otwartość na przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
• Wprowadzanie matryc kompetencji do systemu TETA Galactica,
• Weryfikowanie otrzymanych informacji oraz materiałów z obszaru Oceny Pracowniczej,
• Aktywny udział w przygotowywaniu projektu szkoleń E-learningowych.
Oferowane warunkiOferujemy:
• Praktyki w renomowanej organizacji,
• Możliwość poznania zagadnień związanych z wdrażaniem Oceny Pracowniczej w dużej organizacji,
• Wsparcie w rozwoju wiedzy z obszaru Ocen Pracowniczych,
• Przyjazną i swobodną atmosferę pracy,
• Referencje po okresie praktyk.

Praktyki są bezpłatne.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).

praca@getinbank.pl
z dopiskiem PR/BZL/WSZP/11/13/Warszawa w tytule wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.