Praktykant w Dziale Marketingu
Data dodania: 2009.12.08

Nr referencyjnyF-205
StanowiskoPraktykant w Dziale Marketingu
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaWymagania, jakie stawiamy Praktykantom:
• Student/studentka IV-V roku (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie),
• Mile widziane praktyki na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Znajomość zagadnień marketingowych,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
• Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
Zakres obowiązkówOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Analizę dostępnych źródeł wiedzy o rynku i klientach,
• Pomoc w przygotowywaniu projektów marketingowych,
• Współredagowanie tekstów reklamowych;
• Udział w tworzeniu wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego firmy,
• Tworzenie i aktualizacja baz danych potencjalnych klientów firmy,
Oferowane warunkiOferujemy praktykę w międzynarodowym środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, możliwość nabycia kompetencji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia.