Praktykant w Dziale PR
Data dodania: 2011.02.01

Nr referencyjnyF-289
StanowiskoPraktykant w Dziale PR
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaZapraszamy studentów:
- z dobrą znajomością języka hiszpańskiego (znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem)
- zorientowanych w rynku mediów w Hiszpanii oraz Ameryce Łacińskiej
- dyspozycyjnych – czas i godziny pracy podlegają wspólnym ustaleniom
- komunikatywnych , sumiennych i skrupulatnych;
- samodzielnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych;
Zakres obowiązków- tłumaczenia
- kontakt z dziennikarzami hiszpańskojęzycznymi
- współpraca z działem PR Przeznaczeni.pl
Oferowane warunki- 6- tygodniowe płatne praktyki
- elastyczny czas pracy
- referencje po zakończeniu praktyk;
- dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:
rekrutacja@przeznaczeni.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"