Praktykant w Dziale Public Relations i Social Media
Data dodania: 2013.11.28

Nr referencyjnyF-543
StanowiskoPraktykant w Dziale Public Relations i Social Media
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaJeśli masz status studenta i:
 interesujesz się kulturą popularną, mediami i biznesem,
 lubisz bawić się słowem i obrazem,
 możesz poświęcić nam 30 godzin w tygodniu,
 masz głowę pełną pomysłów na promocję w mediach społecznościowych,
 wiesz, że media społecznościowe to dialog marki z klientami,
 jesteś aktywnym użytkownikiem przynajmniej 3 serwisów społecznościowych,
 bardzo dobrze znasz język angielski.

Dołącz do najlepszych!
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
 budowanie i animacja społeczności zgromadzonych wokół marki w serwisach społecznościowych,
 przygotowanie i realizacja kampanii promujących Groupon w mediach społecznościowych,
 współredagowanie bloga firmowego, przeprowadzanie wywiadów, robienie zdjęć i filmów,
 organizacja i obsługa logistyczna konkursów,
 wspomaganie działań marketingowych i PR.
Oferowane warunkiOferujemy:
 bezpłatny staż zawodowy w ciekawym i dynamicznym środowisku e-commerce,
 współpracę przy kreowaniu wizerunku marki Groupon,
 przyjazne środowisko pracy w młodym, sympatycznym zespole,
 możliwość uczenia się od najlepszych praktyków,
 rekomendację po zakończeniu praktyk,
 elastyczny czas pracy.

Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie!
Szukamy osób z pasją nie tylko do pracy! Prześlij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego opowiedz nam o swojej życiowej pasji (pliki prześlij w formacie .doc lub .pdf). Dodatkowo napisz w ciekawy sposób, jaki jest Twój pomysł na promocję marki Groupon w mediach społecznościowych.
Czekamy na zgłoszenia pod adresem: praktyki.pl@groupon.com

Przyjmiemy wyłącznie CV zawierające następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).