Praktykant w dziale rekrutacji IT
Data dodania: 2016.03.07

Nr referencyjnyF-840
StanowiskoPraktykant w dziale rekrutacji IT
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaOczekiwania:
• Zainteresowanie obszarem rekrutacji i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
• Pierwsze doświadczenie, praktyki, staże ukończone w firmie doradztwa personalnego lub dziale HR będą atutem
• Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne
• Umiejętność nieszablonowego myślenia
• Komunikatywność
• Samodzielność i dynamizm w działaniu
• DYSPOZYCYJNOŚĆ NA CAŁY ETAT
Zakres obowiązkówNie boisz się nowych wyzwań?
Chciałbyś związać swoją karierę z obszarem rekrutacji?
Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla ciebie. Nie zwlekaj, przyślij do nas swoje CV!

Dołącz do zespołu Grafton Technologies w ramach 3 miesięcznego bezpłatnego stażu i zyskaj możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego wśród najlepszych w branży.

Na początek:
• Dowiesz się jak „od kuchni” wygląda proces rekrutacyjny
• Będziesz wspierać nas w procesie pozyskiwania i rekrutacji specjalistów z obszaru Inżynierii, Produkcji oraz IT
• Otrzymasz dostęp do szeregu narzędzi rekrutacyjnych, które pomogą Ci w realizacji codziennych zadań
• Rozwiniesz się wśród profesjonalistów, którzy lubią przekazywać swoją wiedzę
• Poznasz w praktyce, jak działa i funkcjonuje wymagający biznes

To co będzie dalej w dużej mierze zależy od Ciebie. Po zakończeniu praktyk masz szansę dołączyć na stałe do naszego zespołu – pokaż na co Cię stać i zostań z nami jako Talent Sourcer lub Junior Recruitment Consultant.
Oferowane warunkiCo oferujemy:
• Możliwość poznania jak funkcjonuje firma doradztwa personalnego oraz jak wygląda pełen proces rekrutacyjny
• Wyjątkową atmosferę pracy w pełnym entuzjazmu zespole
• Możliwość zatrudnienia po okresie praktyk
• Atrakcyjną lokalizację biura – ścisłe centrum Warszawy
• Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy