Praktyki w Sekcji Kadr i Administracji Personalnej
Data dodania: 2010.12.29

Nr referencyjnyF-276
StanowiskoPraktyki w Sekcji Kadr i Administracji Personalnej
BranżaInne
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymagania• Status studenta/-ki III, IV lub V roku
• Znajomość MS Office
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań
• Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
Zakres obowiązków• Pomoc w:
- prowadzeniu dokumentacji pracowniczej (akt osobowych)
- rejestrowaniu nowych pracowników w systemie kadrowo-płacowym
- sporządzaniu dokumentów kadrowych wynikających z nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy
- wysyłce ok.4 tysięcy PIT-ów
• Aktualizacja bazy pracowników
• Wspieranie realizacji aktualnych zadań i projektów działu
Oferowane warunkiOferujemy interesujący staż w 8-osobowym zespole, miłą atmosferę pracy oraz dobre warunki socjalne.
Termin rozpoczęcia praktyk: styczeń 2011
Czas trwania praktyk: 4 miesiące

Wejdź na www.statoil.pl/kariera