Programista
Data dodania: 2012.11.08

Nr referencyjnyF-431
StanowiskoProgramista
BranżaIT
Miejsce pracyPraca zdalna
Województwo
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania
• znajomość PHP5, MySQL, (x)HTML, CSS, JS/jQuery
• znajomość framework Kohana
• znajomość standardów W3C
• umiejętność tworzenia bezpiecznych aplikacji/stron www
• język angielski w stopniu minimum podstawowym
• minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu stron
• kreatywność
• chęć ciągłego rozwijania się

Dodatkowe kwalifikacje:
• umiejętność tworzenie szkoleń w języku SCORM
• znajomość tematyki e-learningu
Zakres obowiązkówOpis stanowiska
• tworzenie platformy e-learningowej
• rozwijanie obecnych funkcjonalności
• tworzenie nowych funkcjonalności
Oferowane warunkiOferujemy
• umowę zlecenia/o dzieło do konkretnych projektów
• możliwość pracy zdalnej
• możliwości pracy przy tworzeniu ciekawych projektów
• miłą i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o wysyłanie CV oraz PORTFOLIO na adres
info@rawoconsulting.pl do dnia 10.11.2012

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.