Przedstawiciel handlowy
Data dodania: 2014.10.03

Nr referencyjnyF-675
StanowiskoPrzedstawiciel handlowy
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania dotyczące zatrudnienia:
o mile widziany status studenta
o laptop i znajomość jego obsługi,
o umiejętność poruszania się w Internecie,
o posiadanie aparatu fotograficznego,
o dyspozycyjność
o mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub w branży MLM
Zakres obowiązkówGłówne zadania osoby zatrudnionej:
o realizacja umówionych przez Dział Telemarketingu spotkań z klientami,
o obsługa nowych klientów firmy oraz opieka nad obecnymi,
o możliwość samodzielnego pozyskiwania klientów,
o fotografowanie pojazdów,
o prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów,
o wprowadzanie nowych ofert do portalu TYLKOSPRZEDAM.PL,
o wystawianie dokumentów sprzedażowych.
Oferowane warunkiCo oferujemy?
o nienormowany czas pracy,
o motywacyjny (bez górnego limitu) system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy,
o program szkoleniowy i wsparcie doświadczonych pracowników,
o pomoc w założeniu i rozwoju własnej działalności,
o rozwój zawodowy i osobisty,
o stała współpraca z call center,
o system informatyczny ułatwiający pracę z klientami oraz współpracę z centralą firmy,
o telefon komórkowy bez limitu rozmów,
o wsparcie działu technicznego oraz reklamowego firmy,
o praca w młodym, kreatywnym zespole,
o obszar pracy na wyłączność (najczęściej miejsce zamieszkania i obręb 50 km).