Recepcjonista / Recepcjonistka – pół etatu
Data dodania: 2016.04.28

Nr referencyjnyF-855
StanowiskoRecepcjonista / Recepcjonistka – pół etatu
BranżaPrace Biurowe
Miejsce pracywarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
• Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie na stanowisku recepcyjnym,
• Praktyczna znajomość MS Office, Outlook,
• Skrupulatność, komunikatywność,
• Wysokie zdolności komunikacyjne.
Zakres obowiązkówObowiązki:
• Rejestracja gości, przyjmowanie interesantów i pracowników firmy,
• Obsługa centrali telefonicznej,
• Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych dla potrzeb biura;,
• Obsługa poczty wewnętrznej i zewnętrznej,
• Dbanie o nienaganny wygląd recepcji i sal konferencyjnych,
• Współpraca z Kierownikiem ds. Administracji i realizowanie innych zadań, przez niego powierzonych.
Oferowane warunkiOferujemy:
• Zatrudnienie zewnętrzne – umowa o pracę tymczasową,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej,
• Pracę na pół etatu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać na adres: malgorzata.dubowicz@people.com.pl
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Dodatkowe informacje: People Sp. z o.o. Al. Niepodległości 18; 02-653 Warszawa
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 403