Recepcjonista/ka
Data dodania: 2017.04.18

Nr referencyjnyF-945
StanowiskoRecepcjonista/ka
Branża
Miejsce pracy
Województwo
Typ oferty
WymaganiaOd kandydatów oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie z obcokrajowcami)
sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Excel, PowerPoint)
doświadczenie w pracy asystenckiej / w recepcji mile widziane

Do współpracy szukamy osoby:
wyróżniającej się wysoką kulturą osobistą
zorientowanej na klienta i świetnie zorganizowanej
proaktywnej, zaangażowanej, nastawionej na cel
myślącej, terminowej i sumiennej
nie poddającej się i dobrze radzącej sobie w zmieniających się okolicznościach
łatwo nawiązującej kontakty i dobrze komunikującej się z innymi
pogodnej, uśmiechniętej i z poczuciem humoru
Zakres obowiązkówCharakterystyka pracy:
Pracując w naszej Recepcji będziesz odpowiadać za: odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych, pocztę przychodzącą i wychodzącą oraz obsługę kurierów. Ponadto w zakresie Twoich obowiązków będzie przyjmowanie gości, dbałość o estetykę i sprawne funkcjonowanie biura w którym pracuje ok 25 osób, organizacja spotkań i podróży służbowych (hotele / bilety lotnicze), w tym również kontakty z zagranicznymi oddziałami Glenmark w Europie i na świecie.
Oferowane warunkiNaszej Recepcjonistce(-ie) oferujemy:
współpracę w oparciu o umowę zlecenie rozliczaną godzinowo, w stabilnych ramach czasowych przez ok 4h dziennie
Doświadczenie w międzynarodowym, dynamicznym, ambitnym, nastawionym na sukces zespole
Szansę zdobywania licznych nowych doświadczeń w obszarze zarządzania biurem i administracji, ale i szeroko rozumianego biznesu farmaceutycznego
Niezbędne narzędzia na stanowisku pracy (komputer, telefon)
Możliwość nabycia karty sportowej i uczestnictwa w lekcjach angielskiego