Recepcjonista ze znajomością j. angielskiego
Data dodania: 2012.02.24

Nr referencyjnyF-361
StanowiskoRecepcjonista ze znajomością j. angielskiego
BranżaObsługa Klienta
Miejsce pracyJózefów / k. Otwocka
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• Bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura
• Obsługa centrali telefonicznej
• Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
• Opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi
• Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Zakres obowiązków• Wykształcenie min. średnie
• Biegła znajomość j. angielskiego – warunek konieczny (komunikacja w Firmie odbywa się również po angielsku)
• Znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem
• Miła aparycja, uśmiech, otwartość, pozytywne nastawienie
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook, Internet)
• Bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
Oferowane warunki• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Możliwość stałego zatrudnienia
• Pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:30 / 30min. przerwy)
• Praca w Józefowie koło Otwocka
• Miłą i przyjazną atmosferę pracy