Recepcjonistka
Data dodania: 2019.09.27

Nr referencyjnyF-1077
StanowiskoRecepcjonistka
BranżaPrawo
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagamy:

•bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
•doświadczenie zawodowe na stanowisku recepcjonistki lub asystentki (sekretarki) mile widziane;
•zaawansowanej obsługi pakietu MS Office;
•umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej, punktualności i dokładności;
•dyspozycyjności w godzinach popołudniowych.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:

•obsługa telefoniczna i bezpośrednia Klientów kancelarii;
•koordynacja i prowadzenie ewidencji poczty oraz przesyłek kurierskich;
•prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych;
•obsługa spotkań;
•wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów Kancelarii.
Oferowane warunkiGwarantujemy:

•przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
•stałe godziny pracy od 16:00 do 20:00;
•zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów, w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@bsjp.pl z dopiskiem w tytule: WAR/RECEPCJONISTKA

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.".