Recepcjonistka (płatny staż)
Data dodania: 2014.03.19

Nr referencyjnyF-593
StanowiskoRecepcjonistka (płatny staż)
BranżaPrace Biurowe
Miejsce pracywarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaGrupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: RM/03/2014

Wymagania:
-Studentka studiów zaocznych
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązkówOpis stanowiska:
- Zapewnienie kompleksowej obsługi recepcji
- Obsługa centrali telefonicznej – przekierowywanie rozmów
- Koordynacja przepływu dokumentów, informacji oraz korespondencji biurowej
- Obsługa spotkań służbowych
- Wspieranie pozostałych działów w pracach biurowych
Oferowane warunkiOferujemy:
- Odbycie stażu finansowanego przez Urząd pracy
- Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia w międzynarodowej firmie