Recepcjonistka/Recepcjonista
Data dodania: 2018.05.16

Nr referencyjnyF-1030
StanowiskoRecepcjonistka/Recepcjonista
BranżaIT
Miejsce pracyWarszawa
Województwolubelskie
Typ ofertyStaż
Wymagania• Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
• Dostępność umożliwiająca współpracę w wymiarze 6. godzin dziennie od poniedziałku do piątku
• Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
• Dobra znajomość programów MS Office i urządzeń biurowych
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista
• Pozytywne nastawienie do pracowników, pracy i otoczenia firmy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zakres obowiązków• Kompleksowa obsługa recepcji
• Wspieranie prac administracyjnych biura i sekretariatu zarządu
• Pomoc w organizacji spotkań
• Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz dostawcami usług
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Oferowane warunki• Płatny 4. miesięczny staż na podstawie umowy zlecenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój zawodowy
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole