Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Recepcjonistka/ Recepcjonista
Data dodania: 2015.09.29

Nr referencyjnyF-781
Data zamieszczenia oferty2015.09.29
Data ważności oferty 2018.03.31
StanowiskoRecepcjonistka/ Recepcjonista
BranżaDoradztwo/ konsulting
Miejsce pracyWarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaZe względu na ogromną dynamikę naszej pracy, idealnie poszukujemy absolwenta, który ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i, idealnie, pracę w środowisku korporacyjnym. Niezbędne są: umiejętność priorytetyzowania, multitasking, umiejętność doprowadzania rozpoczętych spraw do końca, dyskretność i poufność, otwartość i gotowość do podjęcia się pracy w niezwykle ciekawym, ale bardzo dynamicznym środowisku i niełatwej branży. Idealnymi kandydatami są absolwenci wspomnianych filologii, ale mogą to być także absolwenci (ew. studenci, którzy mogą sobie pozwolić na pracę 25 godzin tygodniowo) z innych kierunków studiów, pod warunkiem że bardzo dobrze znają język angielski w mowie i piśmie, w tym angielski biznesowy.
Zakres obowiązkówtypowe obowiązki recepcyjne związane z obsługą gości, telefonów, poczty, kontaktami z dostawcami usług, biurami podrózy etc.Dodatkowo, obowiązki związane z tworzeniem dokumentów projektowych, co jest bardzo często związane z potrzebą dokonywania tłumaczeń - stąd idealną kandydaturę dla firmy przedstawiają absolwenci anglistyki lub lingwistyki, bądź też osoby o bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
Oferowane warunkipraca na 5/8 etatu, w wymiarze 25 godzin tygodniowo, wg grafiku uzgodnionego z druga osobą pracującą zamiennnie na tym samym stanowisku.
Praca do rozpoczęcia w październiku, w najwcześniejszym możliwie terminie - rekrutacja pilna.
Początkowo umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, po czym umowa na czas nieokreślony. Kwota 2,100 zł (za 5/8 etatu). Po okresie próbnym, pracownikowi będzie przysługiwać karta w Centrum medycznym Luxmed, a także niezwykle atrakcyjny program emerytalny i ubezpieczeniowy
Zaloguj się aby aplikować

drukuj
wróć
wszystkie