Recepcjonistka/ recepcjonista
Data dodania: 2018.07.16

Nr referencyjnyF-1043
StanowiskoRecepcjonistka/ recepcjonista
BranżaIT
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaNasze oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, skaner)
• odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
• komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• wysoka kultura osobista
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
• kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
• koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
• wsparcie pracy biura i innych działów firmy
• rozliczanie służbowych telefonów stacjonarnych
• obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
• obsługa gości firmy
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferowane warunkiCo oferujemy :
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• pakiet świadczeń dodatkowych