Referent ds. Administracji Personalnej i Płac
Data dodania: 2016.07.01

Nr referencyjnyF-871
StanowiskoReferent ds. Administracji Personalnej i Płac
Branża
Miejsce pracy
Województwo
Typ oferty
WymaganiaWymagania:

- Wykształcenie wyższe – zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie, ekonomia, psychologia, socjologia (lub student/tka ostatniego roku studiów);
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Bardzo dobra znajomość MS Word i Excel;
- Dociekliwość, zdolności analityczne, systematyczność, sumienność i dokładność;

- Umiejętność pracy pod presją czasu;

- Dynamizm w działaniu, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy;

- Innowacyjność, inicjatywa, wnikliwość;

- Umiejętności komunikacyjne.
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:

- Wprowadzanie danych kadrowych i płacowych pracowników do systemu kadrowo-płacowego;
- Sporządzanie dokumentacji pracowniczej;
- Przygotowywanie raportu do GUS – DG 1;
- Monitorowanie terminów kończących się badań lekarskich oraz szkoleń BHP;
- Wystawianie skierowań na badania lekarskie oraz ewidencja zaświadczeń lekarskich i szkoleń BHP w systemie kadrowo-płacowym;
- Wprowadzanie i rozliczanie w systemie kadrowo-płacowym umów cywilnoprawnych;
- Realizowanie zapytań byłych pracowników Spółki i współpraca w tym zakresie z firmą archiwizacyjną;
- Zakładanie akt osobowych pracowników; dodawanie dokumentacji do akt;
- Obsługa procesu zatrudnienia pracownika;
- Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników z prywatnej opieki medycznej;
- Udział w audytach wewnętrznych oraz kontrolach zewnętrznych Spółki (przygotowywanie niezbędnych dokumentów);
- Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby Spółki;
- Wykonywanie prac polegających na wsparciu innych pracowników działu w codziennych obowiązkach.
Oferowane warunkiDodatkowe informacje:

Oferujemy:
- Miejsce pracy: Warszawa Międzylesie;
- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz świadczenia socjalne z ZFŚS.

Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.