Rejestratorka Medyczna
Data dodania: 2017.04.05

Nr referencyjnyF-943
StanowiskoRejestratorka Medyczna
BranżaOrganizacje pozarządowe
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOd kandydatów oczekujemy:
 co najmniej wykształcenia średniego
 komunikatywności i samodzielności
 umiejętności pracy w zespole
 bardzo dobrej organizacji pracy
 bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
 mile widziani studenci kierunku praca socjalna, socjologia, zdrowie publiczne
 mile widziane doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązkówOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 prowadzenie grafika wizyt diagnostycznych oraz zajęć terapeutycznych
 prowadzenie rejestru dzieci zgłaszanych do procesów diagnostycznych i terapii
 prowadzenie i aktualizowanie bazy podpisanych kontraktów na świadczone w Ośrodku usługi
 przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji usług świadczonych w Ośrodku
 prowadzenie i aktualizowanie bazy dzieci czekających na diagnozę oraz bazy dzieci po diagnozie
 obsługę rodziców w zakresie terminów i dokumentów niezbędnych do prowadzenia procesów diagnostycznych i terapii
 obsługę interesantów (m.in. łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie wpłat od rodziców, uaktualnianie informacji na tablicach ogłoszeń, współpraca ochroną budynku)
 obsługę bazy Pacjent i Medicus.
Oferowane warunkiOferujemy:
 ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej
 przyjazną atmosferę pracy
 zmianowy system pracy (godz. 8-16 i 12-20)
 umowę o pracę na zastępstwo na pełen etat
 możliwość rozwoju zawodowego