SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POŚREDNIEJ
Data dodania: 2014.12.23

Nr referencyjnyF-703
StanowiskoSPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POŚREDNIEJ
BranżaSprzedaż
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWYMAGANIA
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Aktywność w działaniach, otwartość, przyjazność
• Doskonała organizacja, determinacja i samodzielność
• Znajomość obsługi komputera
DODATKOWE ATUTY
• Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
• Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Power Point, Excel, Word)
• Znajomość angielskiego lub innego języka obcego
Zakres obowiązkówOBOWIĄZKI
• Sprzedaż telefoniczna usług telekonferencyjnych
• Umawianie spotkań sprzedażowych
• Poznawanie potrzeb Klientów i zbieranie ich opinii
• Budowanie relacji z obsługiwanymi Klientami
• Utrzymanie pozyskanych Klientów oraz promocja oferowanych usług wśród ich pracowników
Oferowane warunkiOFERUJEMY
• Wynagrodzenie stałe
• System prowizyjny uzależniony od efektów pracy
• Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
• Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w strukturach sprzedażowych firmy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Szkolenia produktowe oraz treningi sprzedażowe