Strona uczelni: www.wszp.edu.pl

Searcher (doradztwo personalne)
Data dodania: 2008.03.05

Nr referencyjnyF-92
Data zamieszczenia oferty2008.03.05
Data ważności oferty 2008.03.31
StanowiskoSearcher (doradztwo personalne)
BranżaDoradztwo/ konsulting
Miejsce pracyWarszawa
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaJesteśmy spółką-córką należącą do międzynarodowej Grupy PSP, która ma swoje korzenie w Niemczech. Na rynku polskim istniejemy od kilku lat. Naszym klientom doradzamy w procesie rekrutacji personelu zarządzającego i specjalistów na średnie i najwyższe szczeble kadry kierowniczej. Do naszej firmy w Warszawie poszukujemy, celem wsparcia pracy naszego doradztwa osoby na stanowisko:
Searcher (doradztwo personalne)
Zakres obowiązkówZatrudnimy kulturalną, energiczną i dobrze zorganizowaną osobę z dobrą znajomością obsługi programów komputerowych (m. in. Word, Excel). Wymagamy minimum średniego wykształcenia. Najchętniej zatrudnimy studentkę (w trakcie studiów) lub kandydatkę chcącą powrócić do czynnego życia zawodowego (np. po urlopie macierzyńskim).

Poszukujemy osoby pogodnej, o miłym głosie, łatwo zjednującej sobie rozmówcę, z siłą przebicia i pełną entuzjazmu. Od przyszłego pracownika oczekujemy samodzielności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Na tym stanowisku sprawdzi się osoba znająca bardzo dobrze język angielski. Znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut.
Oferowane warunkiPrzewidujemy zatrudnienie na pełen etat, ale także w niepełnym wymiarze czasu pracy (godziny pracy do uzgodnienia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu - w języku polskim i angielskim i/lub niemieckim - ze zdjęciem, oczekiwaniami finansowymi oraz możliwym terminem rozpoczęcia pracy wraz z numerem referencyjnym 12008 na adres e-mail: info@psp-international.pl. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Zaloguj się aby aplikować

drukuj
wróć
wszystkie