Specjalista ds. administracji punktu obsługi klienta
Data dodania: 2014.02.26

Nr referencyjnyF-578
StanowiskoSpecjalista ds. administracji punktu obsługi klienta
Branża
Miejsce pracyWarszawa
Województwo
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOd kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta
- zaangażowania, umiejętności komunikacji i budowania pozytywnego wizerunku
- odpowiedzialności za powierzone zadania oraz sumienności ich wykonania
- żyłki sprzedawcy
- znajomość usług kurierskich lub graficznych będzie atutem
Zakres obowiązkówOpis zadań:
- bieżąca obsługa klientów w punkcie usługowym
- przyjmowanie zleceń graficznych i koordynowanie ich przebiegu
- odbiór korespondencji dla spółek i nadzór nad jej obiegiem
- wykonanie prostych zleceń we własnym zakresie
- prowadzenie rozmów handlowych
- pozyskiwanie nowych klientów/zleceń
- koordynacja wykonania zleceń przez podwykonawców (drukarnie, firmy kurierskie itp.)
- utrzymanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami handlowymi
Oferowane warunkiOferujemy:
- stabilną pracę w młodym zespole
- umowę o pracę na cały lub pół etatu
- przyjazne środowisko pracy
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko