Specjalista ds. budowania kariery
Data dodania: 2014.10.24

Nr referencyjnyF-683
StanowiskoSpecjalista ds. budowania kariery
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość lokalnego i regionalnego rynku pracy
znajomość ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
doświadczenie w aktywizacji osób bezrobotnych
doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych i krajowych
determinacja w dążeniu do celu
dobra organizacja pracy
umiejętności pracy w zespole
komunikatywność
Zakres obowiązkówaktywizowanie osób bezrobotnych
terminowa realizacja celów
prowadzenie konsultacji, coachingu, szkoleń
prowadzenie dokumentacji działań
Oferowane warunkipracę pełną wyzwań i możliwości
zdobycie ciekawego doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
umowa o pracę + motywacyjny system wynagrodzenia
pracę przy ciekawych projektach dot. wspierania osób bezrobotnych
możliwość tworzenia własnych narzędzi aktywizacji zawodowej
przyjazne środowisko i dobrą atmosferę pracy