Specjalista ds. marketingu
Data dodania: 2015.10.12

Nr referencyjnyF-785
StanowiskoSpecjalista ds. marketingu
BranżaUbezpieczenia
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• CV w języku angielskim - tylko w takiej formie będą rozpatrywane
• Bardzo dobry angielski - w stopniu pozwalającym na komunikację podczas codziennej pracy
• Polski - ojczysty lub biegły, zarówno w piśmie, jak i w mowie
• Dyplom licencjata (na dowolnym kierunku)
• Pewność siebie
• Zorientowanie na osiąganie wyników
• Wytrwałość i zdeterminowanie
• Dbałość o szczegóły
• Doskonałe zdolności interpersonalne
• Umiejętność poruszania się w zmiennym środowisku
• Doskonała umiejętność zarządzania czasem i samomotywacji
• Pozytywne nastawienie
• Entuzjazm
Zakres obowiązkówOsoba na tym stanowisku będzie sprawować funkcję Samodzielnego Specjalisty ds. Marketingu Telefonicznego we wiodącej firmie telemarketingowej w Warszawie.
Zakres obowiązków:
• Generowanie różnorodnych typów kontaktów w bazie danych w oparciu o wyznaczone cele
• Podstawowe zadania administracyjne
• Bieżące działania operacyjne
Oferowane warunki• Pensja brutto 5000 PLN miesięcznie
• Specjalistyczne szkolenie na temat samodzielnych strategii marketingowych i przedstawienie zakresu
obowiązków
• Umowa o pracę w stabilnej firmie, będącej liderem światowych ubezpieczeń
• Motywacyjny system finansowy
• Otwartość na kreatywne pomysły, które pomogą rozwojowi w strukturach firmy
• Przyjazne środowisko pracy, dzięki któremu razem tworzymy atmosferę w firmie