Specjalista ds. obsługi Klienta (język niemiecki)
Data dodania: 2012.11.20

Nr referencyjnyF-432
StanowiskoSpecjalista ds. obsługi Klienta (język niemiecki)
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagamy:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Dyspozycyjność: cały etat
• Umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność obsługi systemu Windows i pakietu MS Office
• Dobra dykcja
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
• Mile widziane zainteresowania techniczne
Zakres obowiązkówZakres obowiązków:
Techniczne, telefoniczne wsparcie Klientów niemieckojęzycznych (użytkownicy sprzętu telefonicznego)
Oferowane warunkiDla najlepszych Kandydatów oferujemy:

• Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
• Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego w praktyce
• Międzynarodową atmosferę pracy
• Możliwość pracy w elastycznych godzinach pn.- pt., 08:00-20:00 oraz co najmniej jedna sobota w miesiącu 08:00 – 20:00
• Profesjonalne, płatne szkolenia