Specjalista ds. organizacji eventów
Data dodania: 2013.02.20

Nr referencyjnyF-445
StanowiskoSpecjalista ds. organizacji eventów
BranżaOrganizacje pozarządowe
Miejsce pracyWrocław, Warszawa, Kraków, Łódź
Województwodolnośląskie
Typ ofertyWolontariat
WymaganiaOczekujemy:
- doświadczenie w organizacji eventów i zarządzaniu ludźmi,
- mile widziani absolwenci lub studenci kierunków: ZZL, Zarządzanie i Marketing,
- zorganizowania, komunikatywności, otwartości i umiejętności pracy w grupie
- znajomość programów pakietu Microsoft Office, a w szczególności: Excel, Word, Power Point
- znajomość poprawnej polszczyzny i ortografii
- dobra znajomość języka angielskiego i innego języka będzie dodatkowym atutem
- pozytywnego nastawienia i codziennego uśmiechu
- dyspozycyjności
Zakres obowiązkówZadania:
- rekrutacja zespołu wolontariuszy
- tworzenie i przeprowadzanie szkoleń
- zarządzanie zespołem
- współpraca z ośrodkami kultury, urzędami, szkołami, uczelniami
- przygotowanie i przeprowadzanie akcji na terenie swojego miasta
- promocja działań organizacji w środowisku lokalnym
- tworzenie baz danych
- tworzenie regularnych raportów
Oferowane warunkiOferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- możliwość samorealizacji i rozwoju
- stosowne referencje
- elastyczne godziny pracy
- praca w miłej atmosferze i w młodym zespole
- możliwość udziału corocznym wyjeździe integracyjnym wszystkich wolontariuszy/współpracowników

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny i zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres:
lamaworld.rekrutacja@wp.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 03.03.2013 r.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje, a także, że współpraca jest na zasadach wolontariatu.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia aplikacje nie będą rozpatrywane.