Specjalista ds. sprzedaży projektów szkoleniowych/konsultingowych
Data dodania: 2008.10.23

Nr referencyjnyF-141
StanowiskoSpecjalista ds. sprzedaży projektów szkoleniowych/konsultingowych
BranżaDoradztwo/ konsulting
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaWYMAGANIA
- Wykształcenie wyższe / licencjat / student.
-Wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw.
- Umiejętność posługiwania się komputerem i programami klasy Office.
- Inicjatywa i konsekwencja
w dążeniu do realizacji stawianych celów.
- Komunikatywność i zdolności interpersonalne.
- Zdolność rozwiązywania problemów.
- Odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy.
- Chęć rozwoju umiejętności zawodowych
i osobistych.
Zakres obowiązkówOBOWIĄZKI
- Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie relacji z potencjalnymi
i istniejącymi klientami firmy.
- Prezentacja oferty telefoniczna i osobista.
- Realizacja planu sprzedaży oraz efektywne wykorzystanie czasu pracy w kontaktach z klientami.
Oferowane warunkiOFERUJEMY
- Zatrudnienie na umowę o pracę, a także na zlecenie lub umowę o dzieło.
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.
- Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych efektów.
- Możliwości podnoszenia kwalifikacji w tym udział w wewnętrznych szkoleniach.
- Kontakt z najnowocześniejszymi metodami zarządzania oraz prowadzenia szkoleń.

- Zatrudnienie w siedzibie firmy Warszawie.
- Ogłoszenie ważne do
31 maja 2009 roku.

Ofertę zawierającą
list motywacyjny,
CV ze zdjęciem,
zgodę na przetwarzanie danych w celach rekrutacji prosimy wysyłać wyłącznie mailem na adres:

office@miconsulting.pl