Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń
Data dodania: 2013.04.18

Nr referencyjnyF-461
StanowiskoSpecjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń
BranżaUbezpieczenia
Miejsce pracyWarszawa, Ursynów
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaKogo szukamy?
• osób dynamicznych i komunikatywnych;
• lubiących kontakt z ludźmi;
• nastawionych na długofalową pracę w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta przez telefon ;
• systematycznych i zaangażowanych w wykonywane zadania;
• o wysokiej kulturze osobistej;
• silnej motywacji do osiągania celów;
• z doświadczeniem w telefonicznej sprzedaży usług.
Zakres obowiązkówDo zadań nowo zatrudnionych osób będzie należeć:
• sprzedaż ubezpieczeń przez telefon wg przedstawionych standardów;
• kontakt wyłącznie z Klientami, którzy zainteresowali się naszym produktem;
• nawiązywanie i podtrzymywanie telefonicznego kontaktu z Klientem;
• realizacja celów sprzedażowych.
UWAGA: Nie korzystamy z zewnętrznych baz Klientów.
Oferowane warunkiW zamian oferujemy:
• licencję KNF na sprzedaż ubezpieczeń;
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia / po okresie próbnym umowa o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny.
• możliwość wieloletniej współpracy w renomowanej i stabilnej międzynarodowej firmie;
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w sektorze sprzedaży usług ubezpieczeniowych;
•szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji ( m.in. z zakresu sprzedaży, obsługi Klienta );