Specjalista ds. telefonicznej obsłuki Klientów - Ursynów
Data dodania: 2012.10.02

Nr referencyjnyF-424
StanowiskoSpecjalista ds. telefonicznej obsłuki Klientów - Ursynów
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
• min. średnie wykształcenie
• komunikatywność!
• pozytywne nastawienie oraz elastyczność
• umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązkówOferujemy:
• profesjonalne szkolenia
• pracę w oparciu o umowę zlecenie
• pracę na pół etatu w godzinach 17-21
• atrakcyjne wynagrodzenie– stawka godzinowa (13 zł brutto/h) + premie!
Oferowane warunkiJeśli chciałbyś, by praca w Centrum Obsługi Klienta…
• Kierowana była zgodnie ze skandynawską kulturą zarządzania!
• Odbywała się w miłej atmosferze, w zgranym, motywującym się zespole!
• Pozwalała na wykazanie się inicjatywą i kreatywnością!

To oferta Kelly Services jest tym, na co czekałeś !!!

Aplikacje wraz z nr referencyjnym (WAW/EJ/2012) prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@kellyservices.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.