Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
Data dodania: 2019.03.06

Nr referencyjnyF-1068
StanowiskoSpecjalista ds. wsparcia sprzedaży
BranżaPrace Biurowe
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• Doświadczenie we wsparciu sprzedaży na podobnym stanowisku w obszarze B2B
• Znajomość MS Office (zwłaszcza kalkulacje excelowe) i doświadczenia w pracy z systemami CRM
• Asertywność, dobra organizacja pracy, nastawienie na wielozadaniowość
• Umiejętności analityczne
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Zakres obowiązków• Koordynowanie pracy handlowców
• Weryfikacja i przydzielanie nowych projektów handlowych
• Przygotowanie i kalkulacja ofert handlowych
• Nadzór nad obiegiem umów handlowych
• Wsparcie handlowców w kontaktach z klientem
• Przygotowywanie raportów
• Monitorowanie pipeline handlowców
Oferowane warunki• Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
• Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
• Doskonale skomunikowane nowoczesne biuro